Викладачі

 SPCcAJHcsDk Дементєєва Євгенія АрутюнівнаЗ 2006 р – викладач історії та права І категорії.Має ґрунтовні знання, використовує сучасні інтерактивні форми і методи організації педагогічного процесу, залучає учнів до активного оволодіння предметами та формує ключові компетентності у своїх вихованців. Працює  над впровадженням ІКТ в навчальний процес.
Зуй Валентин ОлександровичЗ 1994 р – майстер виробничого навчання в ліцеї.З 1 вересня 1994 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Слюсар, тракторист, водій»Має ґрунтовні професійні  знання,  цікавиться новинками науки і техніки. Впроваджує на уроках нові педагогічні і виробничі технології. Приділяє увагу індивідуальній та позакласній роботі з учнями. Завжди проводить уроки на належному рівні, учні із цікавістю вивчають предмети.
 Изображение 069  Юлсукова Маргарита Валеріївна – викладач англійської мови. Досконало володіє ефективними   методами навчання . У своїй роботі  застосовує  нестандартні форми проведення уроку(урок-рольова гра, урок-подорож, урок-репортаж), що  сприяє формуванню інтересу до мови; позитивному відношенню учнів  до її вивчення; дає можливість більш цілеспрямовано здійснювати індивідуальний підхід у навчанні.
 DSC_0082 Корнута Людмила ГригорівнаЗ 1985 р – викладач української мови та літератури І категорії .Вчитель має ґрунтовну професійну компетентність, на високому рівні володіє ефективними формами організації навчально-виховного процесу, застосовує інтерактивні методи навчання. Вивчає індивідуальні особливості учнів та дбає про розвиток творчих здібностей учнів.
 0964 Кунець Юлія ЄвгенівнаЗ 1997 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Кухар. Пекар»Прекрасно володіє методикою викладання спец предметів, широко впроваджує на уроках інтерактивні методи навчання, нові педагогічні та виробничі технології. Часто використовує рольові, ділові ігри, переносячи учнів у реальні умови їх майбутньої професії, змушує знаходити ефективні способи розв’язання тих чи інших виробничих ситуацій.

 Изображение 0963

Кунець Олег ВалентиновичЗ 1992 р – викладач спецдисциплін з професії «Слюсар, тракторист, водій»З 1993 р – керівник ДПЮ.З 1994 р – викладач предметів «Захист Вітчизни» та фізвиховання І категорії.

З метою активізації розумової діяльності учнів, формування знань та розвитку творчих здібностей учнів застосовує особистісно-орієнтований підхід у навчанні. Прививає учням інтерес до предмета, виховує бажання стати захисником Батьківщини. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів, пропагує здоровий спосіб життя.

 DSC_0016 Малюжонок Віктор АнатолійовичЗ 2004 р – майстер виробничого навчання.З 2009 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)».Активно впроваджує на уроках нові педагогічні технології, сприяє впровадженню ІКТ на уроках загальноосвітніх та спец предметів. Значну увагу приділяє комплексному методичному забезпеченню професії та предметів.  Сприяє впровадженню в навчальний процес системи «Intel».
 Изображение 096883 Педченко Галина Григорівна З 1982 р – вчитель математики і фізики І категорії.Майстерно володіє ефективними методами організації навчально-виховного процесу, домагається від учнів міцних знань, приділяє значну увагу розвитку індивідуальних здібностей.
 DSC_0027 Педченко Микола В’ячеславович З 1987 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Слюсар, тракторист, водій»В своїй педагогічній роботі багато уваги приділяє комплексно-методичному забезпеченню предмета «Трактори», накопиченню дидактичного і роздаткового матеріалу. Широко практикує активні форми навчання, що базуються на засадах формування ключових  компетентностей учнів.
 DSC_00804 (2) Савосько Анатолій МиколайовичЗ 1988р –  викладач спецдисциплін І категорії з професії «Слюсар, тракторист, водій»Приділяє увагу комплексному методичному забезпеченню предметів викладання, дбає про засвоєння учнями освітніх програм на рівні обов’язкових державних вимог. Постійно підвищує свій професійний рівень
 DSC_0087 Скляр Віталій Анатолійович З 1992 р – викладач спецдисциплін з професії «Слюсар, тракторист, водій»З 1996 р – заступник директора з навчально-виробничої роботиЗ 2004 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Слюсар, тракторист, водій»Викладач виявляє високу зацікавленість до оволодіння новими методами і формами роботи на новітній с/г техніці та новими с/г технологіями. Проводить уроки та позакласні заходи з використанням ІКТ, мультимедійної системи. Завжди приймає участь у підготовці учнів та майстрів в/н на ліцейський та обласний конкурс з професії «Тракторист – с/г машин категорії «А»».
 DSC_0018 Шаповал Володимир СтепановичЗ 1978 р – художній керівник ліцеюЗ 1982р – викладач спецдисциплін з професії «Слюсар, тракторист, водій»З 1992 р – заступник директора з навчально-виробничої роботи.З 1996 р – викладач спецдисциплін І категорії з професії «Слюсар, тракторист, водій»Учасник народного аматорського колективу «Мрія», керівник духового оркестру ліцею.Викладач має свій власний досвід роботи з питання використання технічних засобів навчання для розвитку пізнавальної діяльності учнів ПДР. Вільно орієнтується в методиці організації навчально-виробничого процесу тому уроки, які проводить цікаві за змістом, формою проведення. Створює умови для творчої реалізації можливостей кожного учня, формує аналітичні та  творчі здібності своїх вихованців.

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress