Виховна робота

      Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж “просто зайвими”. Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

Вже традиційним стало проведення виставки дитячих робіт з овочів та фруктів “Дарунки пані Осені” в Архангельському ПАЛ. І  кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!

Різномаїття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого . А які цікаві фігури з овочів були представлені увазі присутніх на осінньому святі!

В Архангельському ПАЛ було організовано та проведено генеральне прибирання  території. В позаурочний час учні ліцею долучилися до прибирання.

Бадьорі та усміхнені, вони одразу стали до роботи. Проведення таких позаурочних заходів, дають зрозуміти, що за чистотою  треба стежити, як за своєю домівкою.

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території  до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом.

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цей день було вибрано саме тому, що саме в цей день 1945 року Радянська Армія звільнила один з найбільших фашистських таборів смерті Освенціум, який називають «фабрикою смерті». За час його існування в ньому загинуло близько 2 мільйонів людей, більшість з них були євреї.

Сьогодні, коли світ гуде від потрясінь – революції, національні вибухи , релігійна нетерпимість, – ми будемо знову говорити про Голокост, що знищив 6 мільйонів людей. Не для того, щоб виховувати ненависть до вбивць. З ненависті нічого доброго не виростає. Мова йтиме не тільки проте, що зло руйнує, а й про те, що добро все-таки може і перемагати.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам’ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків “Вільного козацтва”, що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

На Аскольдовій могилі
Поховали їх –
Тридцять мучнів українців.
Славних, молодих…

Це слова з вірша Павла Тичини “Пам’яті тридцяти”. Вони присвячені молодим українцям, які загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року. Бою, який обріс легендами. І, попри поразку, став праобразом мужності та відваги для українського народу.

В Архангельському професійному аграрному ліцеї відбулися батьківські збори. Виступив директор АПАЛ Собчук О.С., який поінформував батьків про досягнення учнів та нагородив кращих з кращих дипломами та грамотами, а батькам подяки. Також директор розповів про здобутки нашого ліцею та перспективу розвитку.

Цікаві новорічні поробки можна змайструвати з підручних матеріалів, поповнивши ними колекцію ялинкових іграшок або зробивши елементи для декору інтер’єру. Для цього можна використати звичні матеріали (папір, фетр, нитки, солоне тісто) або зовсім несподівані (шкарпетки, лампочки, ізолон, пластикові пляшки).

Учні Архангельського ПАЛ власноруч зробити поробки до нового року.

“Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашому ліцеї творчих виставок, оглядів та конкурсів.  Кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава.

ВЕСНЯНА ТОЛОКА- ЦЕ ВЖЕ ТРАДИЦІЯ

Минули зимові холоди, зійшов сніг – настав час прибрати землю, аби весняна зелень привітно усміхнулася кожному жителю Архангельська.

Вже традиційно навесні кожного року в нашому ліцеї проводиться весняна екологічна толока.

Учні, вчителі, техперсонал дружно виходять наводити порядок навколо свого ліцею. . Всі працюють дружно та завзято. Працювати допомагав весняний настрій, яскраве сонечко, яке і робить толоку справжнім святом та прохолодний вітер. Учні ліцею з бажанням та завзяттям виходять на толоки. Втім, як і кожна велика справа чисте місто починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я власної навчальної установи.

До 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

План

заходів з підготовки та відзначення 100-річчя від

дня народження В.О.Сухомлинського на 2017-2018 н.р.                                                                  

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні виконавці
1. Провести тематичну виставку літератури до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського «Вічний слід на землі». Лютий

2018 р.

 Коломоєць І.О.
2. Підготувати та випустити інформаційний бюлетень «Просвітитель. Добротворець. Гуманіст.» Березень

2018 р.

 Новікова А.П.
3. Виховна година «Гідно жити – що це значить?» Березень 2018р. Класні керівники
4. Створити на сайті ліцею сторінку «До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського». Протягом

2018 р.

Морозова Т.М.
5. Провести літературний ігроленд «Той, хто по-справжньому любить Батьківщину, — з усякого погляду справжня людина» Квітень

2018 р.

 Вихователі, класні керівники
6. Віртуальна подорож до педагогічно – меморіального музею В.О. Сухомлинського Травень

2018 р.

Новікова А.П.
7. Флешмоб « Читаємо Сухомлинського» Вересень

2018 р.

Балакан Ю.В.
8. Провести клоуз – тест про життя та педагогічну діяльність В. Сухомлинського Травень

2018 р.

 Новікова А.П.
9. Провести експрес – гру  «Золоті розсипи мудрості»  ((за книгою В. Сухомлинського «Павлиська середня школа»). Квітень

2018 р.

Класні керівники,    Балакан Ю.В.
11. Педагогічні читання «Василь  Сухомлинський – діалог з сучасністю». Вересень

2018 р.

Новікова А.П.
12. Лінійка пам’яті В.О.Сухомлинського Лютий

2018 р.

Класні керівники

23.02.2018 вихователями гуртожитку, для учнів був проведений усний журнал “Вічний слід на землі” ( по сторінках книг В. Сухомлинського)

  

06.03.2018 року відбувся захід приурочений до дня  народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка

  

Герої нашого часу

“Радість в дім на День Святого Миколая”

(В гостях у випускників Архангельського ліцею – учасників АТО)

Подарунки дітям сімей: Слюзько В, Амферовича Д, Підопригора В, Тесля В, Грабевник М, Кисельов В.

Увіковічнили пам’ять загиблих учасників АТО

20 січня 2016 році у ліцеї відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок військовослужбовцям, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході та захищаючи незалежність, цілісність України:

Віктору Гапичу, Сергію Мельнику, Сергію Михальченку, Олександру Стасюку.

В урочистостях взяли участь рідні та друзі загиблих, заступник директора департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації Павло Гавриш, заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Клименко, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та юридичної роботи апарату районної державної адміністрації Вікторія Дашко, учні, працівники ліцею, керівник благодійного фонду «Українські серця», волонтер Олег Баркаренко.

Зі словами щирої вдячності та з низьким укліном до матерів загиблих звернувся Павло Гавриш та вручив навчальному закладу Книгу пам’яті «Хронологія мужності», щоб пам’ять про загиблих високопільських захисників залишилася в стінах ліцею. А ще Павло Гавриш зустрівся з ліцеїстами і у дружній бесіді

Завдяки благодійному фонду виготовлено та встановлено меморіальні дошки на фасаді нашого навчального закладу, в якому навчалися наші земляки.

Меморіальні дошки освячено настоятелем української православної церкви Петром, який провів молебень за загиблих.

Поклавши квіти та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять патріотам, які віддали своє життя за Україну заради щасливого майбутнього українського народу.

Участь в міжрайонних військово – тренувальних заходах загонів територіальної оборони.

Учні та працівники Архангельського ПАЛ прийняли активну участь в міжрайонних військово – тренувальних заходах загонів територіальної оборони, що відбулися 12 листопада 2016р  на території селища Архангельське.  Загалом у зборовій підготовці взяли участь понад 800 чоловік з Високопільського, Великоолександрівського та Нововоронцовського районів.

На навчальних місцях тимчасового полігону (в підготовці яких брав участь викладач предмету «Захист Вітчизни» Кунець О.В.) учасники зборів вивчали матеріально-технічну частину стрілецької зброї, займалися вогневою, тактичною, інженерною, військово-медичною підготовками тощо. Також під керівництвом досвідчених офіцерів-інструкторів військовими було продемонстровано як протидіяти терористам у складі тактичних груп, відпрацьовано дії під час різноманітних сценаріїв ведення бою. Учнями та працівниками ліцею відпрацьовано вправи з розбирання та складання зброї, а також виконано вправи з навчальних стрільб зі стрілецької зброї різними способами з різних положень.

Військово – тренувальні заходи сприяли підвищенню рівня відповідальності учасників зборів, рівня обізнаності учнів з предмету «Захист Вітчизни», військової підготовки майбутніх військовозобов’язаних, додадуть досвіду у виконанні військових завдань з територіальної оборони.

img_7504  img_7543  img_7547 img_7552 img_7558  img_7560  img_7571  img_7585  img_7600  img_7605  img_7633  img_7678

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-099  %d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-098

Зробимо Україну чистою разом!

В Архангельському професійному аграрному ліцеї в лютому – квітні 2016 року було проведено місячник «За чисте довкілля».
Працівники ліцею разом з учнями приводили в належний стан приміщення навчального закладу, спортивного залу, гуртожитку, бухгалтерії, механізованого подвір’я, навчально – виробничих класів та прилеглих до них ділянок.
Крім того, 23 квітня 2016 року колектив ліцею разом з учнями з 1000 до 1300 провели одночасне прибирання під гаслом: «Зробимо Україну чистою разом!», мета якого участь учнівської молоді в реалізації екологічних проектів на рівні громади, залучення органів учнівського самоврядування всіх рівнів до екологічних акцій та підтримка всеукраїнського волонтерського руху.

IMG_7238IMG_6920IMG_6921IMG_6927IMG_6924IMG_7239 IMG_7243

«Сміється писанка у всій її красі»

В Архангельському ліцеї щороку проходить загально ліцейський конкурс декоративно – прикладного мистецтва «Сміється писанка у всій її красі». Конкурс проводиться з метою пропаганди та популяризації декоративно – ужиткового мистецтва, розвитку і розширенню українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу, поваги до Великодніх звичаїв, традицій та спадщини українського народу.
В конкурсі взяли участь учні навчальних груп разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання. Найкращі роботи в номінації «Сучасна писанка» представили учні таких груп: 35 група – Губа Крістіна, 25 група – Підопригора Ольга та Шкодяк Наталя, 16 група – Українець Ірина, Горбенко Валентин, 15 група – Бугайова Янна, Тишабоєва Інна, Онищенко Наталя, Яшина Леся, Маслова Анна.
Роботи, які зайняли призові місця відправлено на обласний конкурс «Сміється писанка у всій її красі» в Херсонський Державний будинок дитячої творчості.

IMG_6867  IMG_6868  IMG_6869

IMG_6870   IMG_6873

Писанкові мотиви

Україна – країна смутку і краси, радості й печалі, розкішний вінок із рути й барвінку, над яким світять яскраві зорі, це історія мужнього народу, що віками боровся за волю і щастя.
Історію свого народу можна впізнати вивчаючи його звичаї, традиції. В усіх народів світу існує повір’я, що того, хто забув звичаї батьків, карає Бог. Він блукає світом і ніде не може знайти свого притулку.
На сьогоднішній день в ліцеї учні разом з класними керівниками на виховних годинах вивчають народні традиції, пов’язані з найулюбленішим весняним святом усіх християн – святом Пасхи, або Великоднем – днем Воскресіння Ісуса Христа. З цією метою в ліцеї було проведено виставку Великодніх писанок.
Великдень всіх на гостину просить,
Малює сонце полотно небес,
І крашанку, як усмішку доносить:
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Такими словами розпочалося свято. Яку тільки фантазію не проявили ліцеїсти при виготовленні писанок. Було використано різноманітні форми роботи: аплікація, розпис воском, ажурне плетиво, розпис фарбами, квілінг, ори гамі, плетіння бісером. Хочеться подякувати учням, які представили на виставку свої роботи: Горбань Олександр, Мастюгін Олександр, Галилюк Влад, Губа Віктор, Солонець Вадим, Гмиря Віталій, Лазарець Анатолій, Половинка Степан, Шелест Крістіна, Пацюк Руслана, Корнієнко Наталя, Маслова Альона, Губа Наталя, Губа Крістіна, Двалішвіллі Анастасія, Федорченко Олександра, Фетодова Вікторія, Шкодяк Наталя, Підопригора Ольга, Колеснік Анна, Арійончик Юлія.
Підводячи підсумки свята, учням пояснили що у Великодню суботу роблять крашанки. Їх фарбують у червоний, жовтий, синій, зелений і золотисті кольори. Не годиться робити чорні крашанки, бо вони нагадують кров «лукавого». Перше фарбоване яйце зберігають і, при потребі, обкатують ним хворого на пропасницю.
Великдень – родинне свято, яке збирало всю сім’ю. Усі моляться Богові, а потім батько, розрізавши кілька крашанок, дає кожному промовляючи: «Дай, Боже, ще й на той рік дочекатися світлого празника – Воскресіння Христового – у мирі, щасті і здоров’ї.

IMG_5816  IMG_5817

КОНКУРС “АЛЬТЕРНАТИВНА ЯЛИНКА”

Готуючись  до Новорічних свят, учні нашого ліцею натхненно і творчо працювали над створенням  альтернативної ялинки з уживаних матеріалів та побутових відходів.

Кожна група запропонувала свій неповторний шедевр новорічної ялинки.
Цього разу новорічні красуні виявилися як ніколи різноманітними та оригінальними:
з дощику, з целофану, з пофарбованих макаронних виробів, ялинки з ниток, яскравий різдвяний віночок, ялинки з паперу за технікою модульного оригамі та прикрасили їх маленькими іграшками, різнокольоровими цукерками. Усі витвори дітей створили цілу різдвяну композицію. А ще з фарби, клею та манної крупи виготовили маленького сніговика.

IMG_5363  IMG_5365   IMG_5367  IMG_5370  IMG_5372  IMG_5375  IMG_5376  IMG_5379

Психологічний семінар – практикум “Я тільки вчуся самостійно жити”

IMG_5259  IMG_5255  IMG_5262   IMG_5260    IMG_5277  IMG_5272  IMG_5281  IMG_5285

Україна в нас одна – єдина, неподільна!

         Згідно плану навчально – виховної роботи в ліцеї з 1 грудня  по 5 грудня 2014 року проведено тиждень з предмету «Захист Вітчизни»  (викладач Кунець О. В.). Тиждень проходив під девізом: «Україна в нас одна – єдина, неподільна!». Напередодні тижня оформлено дошку оголошень: план проведення, інформація про новітнє озброєння, цікаві факти, тести на здатність служити народові України.

             Цікаво пройшла бесіда на тему: «Армія України після АТО», під час якої  викладач узагальнив знання учнів з питання «армія вчора» та надав вичерпну інформацію про українську армію сьогодні. На наступній зустрічі з майбутніми захисниками Вітчизни Кунець О.В. презентував майбутнє Збройних сил Вітчизни. Учні переглянули фільми «Техніка та зброя Української армії» та  «Сучасна бойова машина «Оплот».

            Завершальним та самим зворушливим заходом предметного тижня стала зустріч з випускником ліцею, який несе службу в АТО, а на даний час знаходиться у відпустці, це – Кисельов Вадим Олександрович. Учні оплесками зустріли гостя, вручили квіти, вітальну листівку з побажаннями та підписами всього колективу. Директор ліцею Скляр О. В. промовою та найщирішими побажаннями привітав випускника нашого ліцею Вадима Олександровича та вручив подяку «За героїзм, мужність, відданість Україні під час служби в АТО». Учні  15 групи Шкодяк Наташа та 21 групи Карпенко Сергій продекламували вірші на тему національної гідності та глибокої пам’яті за подвиги солдат – учасників АТО.  Кисельов В.О. дуже коротко і скромно розповів про себе, про своє цивільне життя та про ту переоцінку цінностей і сенсу життя, які відбулися за останні місяці. Діти та працівники активно задавали питання та з великою зацікавленістю слухали  відверті відповіді,  які давав гість. Активісти волонтерського руху учнівського самоврядування зібрали кошти і вручили Вадиму Олександровичу. Гриньок В. І. подарував малюнки дітей з садочку «Теремок». Нікого не залишила байдужим ця зустріч, на кінець якої всі присутні подякували односельцю за цікаве та змістовне спілкування.

Усі заходи предметного тижня сприяли забезпеченню активної участі молоді в заходах національно – патріотичного спрямування, формуванню в молоді характерних рис патріота, підвищенню зацікавленості молоді щодо служби у Збройних силах України, її готовності до захисту держави, підвищення престижу та привабливості військової служби,  збереження та шанування національної пам’яті.

2   IMG_5180   IMG_5145      IMG_5198   IMG_5174     IMG_5165  IMG_5133 IMG_5237    IMG_5135  IMG_5140

Психологічний семінар – практикум “Вода життя” чи “вода смерті”?

IMG_5021   IMG_5022      IMG_5024  IMG_5023

Психологічний практикум«Суд над тютюнопалінням»

IMG_4916  IMG_4920  IMG_4923  IMG_4934  IMG_4938  IMG_4939  95d2b3ac79aa8ae2118c1b24a8aa848a  IMG_4942

Акція “Обміняй цигарку на цукерку”

   IMG_4945   IMG_4946

Добра справа «Ти це зможеш!»

Оберіть справу, яку в змозі зробити саме ви:

1. Посади деревце, щоб очищало повітря.

2. Посій квіточки, щоб милували твій зір.

3. Розчисти джерельце, воно чекає твоєї допомоги.

4. Змайструй годівничку для птахів.

5. Люби цей світ, він просить захисту і любові!

Учні нашого ліцею пам’ятають про добрі справи, які так просто і швидко зробити. А ось радіти з того будеш сам та оточуючі люди завжди. Проводили екологічні акції по очищенню криничок на березі річки Інгулець. Задоволення отримуєш від квітучих клумб. А тепер радітимеш, доглядаючи за ростом посаджених на подвір’ї ліцею пагінців липи. Росточки молодих дерев липи, які будуть нести свою прохолоду усім, безкоштовно надав голова ПП «Іванівське» Шкуропат Валерій Миколайович. За народним повір’ям липа приносить щастя, любов та удачу. Крім того, липа – справжній лікар. Тож бажаємо усім і надалі творити добрі справи, любити оточуючий світ, себе, людей.

IMG_4842  IMG_4847  IMG_4850  IMG_4853  IMG_4856  IMG_4859

Світ дитячих захоплень

Складно описати багатогранне значення творчості у нашому житті. Аби опанувати тонкощі мистецтва потрібно не лише творчі здібності, але й не стримне бажання творити, терплячість і уважність. І тому, з метою виявлення творчих здібностей у дітей в Архангельському ліцеї було проведено виставку робіт дитячих захоплень. Глядачі виставки переконалися на скільки різноманітна фантазія учнів ліцею.

Хочеться сказати слова подяки класним керівникам та майстрам в/н за якісну організацію виставки. Учні використали незвичайні матеріали для своїх експонатів. Інкрустації з сірників виконала учениця 35 групи Шелест Крістіна та учень групи 25 Русанов Олексій. Талановито намалювали роботи на довільну тему учениця групи 16 Скучко Катерина та учениця 25 групи Мироненко Анна. Чарівних домовиків, оберіг дому з тканини, створив учень 35 групи Туряниця Олексій. Надзичайно гарні вироби з бісеру сплела учениця групи 16 Арійончик Юлія.

Можна коментувати кожен дитячий виріб, але як говорять: «Краще один раз побачити, ніж сто раз розповісти». І тому, для того, хто користується інтернет – ресурсами може побачити всі вироби виставки на сайті нашого навчального закладу.

А учасникам виставки хочеться побажати творчих злетів, мати унікальну можливість поринути у витіюватий світ творчого тандему.

IMG_4567  IMG_4568  IMG_4571  IMG_4570 IMG_4572  IMG_4574 IMG_4578  IMG_4580  IMG_4589  IMG_4581  

           Мальовничий вернісаж на тему: «Моя Україна красива, сильна, єдина».

З метою емоційної розрядки засобами малювання, сприяння творчої самореалізації учнів, підвищення самооцінки дітей, впевненості в собі та завтрашньому дні, виховання бажання допомогти, підтримати іншого, практичним психологом Саввіною Н.В. організовано та проведено мальовничий вернісаж на тему: «Моя Україна красива, сильна, єдина». До заходу запропоновано залучитись усім бажаючим учням, педагогам.

Учні, створюючи власний шедевр, були розкутими, в гарному настрої,  зі спокійними емоціями, зосереджені на творчому відображенні власної уяви про красу, силу та єдність України. З  малюнків – пазлів по завершенню роботи учасники склали одне велике полотно, яке усі охочі можуть розглядати та лікувати свою душу й тіло засобами кольоротерапії.  Домінування яскравих, світлих і насичених фарб вказує на високий життєвий тонус і оптимізм молодих художників. Широкі мазки, масштабність зображення говорить про їх впевненість і рішучість.

IMG_3847  IMG_3866  IMG_3906  IMG_3953  IMG_3954  IMG_3957  IMG_3965  IMG_3966  IMG_3970  IMG_3974  20141008_130956  IMG_3997

«Молодь ліцею за мир»

2014 – 2015 навчальний рік розпочався в Архангельському ліцеї з Першого уроку  «Україна єдина країна». Продовженням теми єдності народу України та цілісності її території є розмова про мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежності та демократичного розвитку нашої держави.

В навчальному закладі сплановано цикл Уроків мужності, які є фундаментом формування у молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, виявленими нинішніми захисниками Батьківщини на героїці сучасної боротьби за незалежність і цілісність держави. Темами цих уроків є мужність українських військових та добровольців, їх вірність Присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати військо захисним спорядженням, ліками, продовольством та, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян.

Наступним етапом заходів патріотичного характеру стала виставка композицій з овочів, фруктів, квітів «Осінній вернісаж». Назви дитячих витворів говорили самі за себе: «Вічна слава героям», «Я славлю свою Україну», «Дерево єднання», «Квітуча країна – це моя Україна».

Багато односельців відвідали ярмарок продаж «Допоможи українській армії». Учнями ліцею було представлено різноманітний асортимент продуктів харчування для продажу. Ліцеїсти за професією: «Кухар, пекар» виставили на продаж велику кількість смачної та духмяної випічки. Хлопці – механізатори продавали мед, віники, які зробили своїми руками і навіть наловили раків. На свято дирекція навчального закладу запросила представників з району: оперуповноваженого кримінальної міліції у справах дітей Швеця В.В., начальника служби у справах дітей Високопільської райдержадміністрації Чередніченко Р.В., завідуючу сектором з усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання, служби у справах дітей райдержадміністрації Ланевич О.М., завідуючу сектором молоді та спорту райдержадміністрації Коперко В.В. Ділячись своїми враженнями, гості повідомили, що задоволені відвідуванням заходу і подякували за гостинність учням, педагогічному колективу та дирекції.

Підсумком свята став підрахунок коштів і цільове їх використання. Учні та педагогічний колектив одноголосно вирішили передати селищному голові смт. Архангельське Гриньку В.І. кошти на придбання бронежилета випускнику Архангельського ліцею Гусаку Максиму, який мобілізований після служби в армії.

IMG_3697  IMG_3699  IMG_3930  IMG_3942  IMG_3948  IMG_4015

Флешмоб «Україна в нас єдина!»

Рідний край, рідна земля, Батьків­щина, Україна… Які це прості й разом із тим прекрасні і святі для нас слова. Велика і свя­щенна любов до Батьківщини жила, живе і жи­тиме в усіх чесних і щирих серцях її кращих синів і дочок. Тому, з метою виховання в учнів ліцею почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формування розуміння єдності усіх людей нашої держави та глибокої поваги до моральних цінностей, символів рідної України, в ліцеї 30 вересня 2014 року проведено флешмоб «Україна в нас єдина». Практичний психолог Саввіна Н.В. у зверненні до дітей та педагогів ліцею нагадала про події, які відбувалися в далекому  історичному минулому нашої держави та їх наслідки, наголосила на проблемах сьогодення. Учні вишикувались в ряди, написавши таким чином так потрібне усім сьогодні і завжди слово «Мир». Ведучі дійства – учень 31 групи Тарнавський Владислав та учениця 35 групи Гатило Олена, –  прочитали вірші про Україну, державні символи, святині. Учні висловили думки про те, що кожній людині потрібен мир на землі, хліб на столі,  спокій в усьому світі, в кожнім суспільстві потрібен лад, злагода, співіснування. Усі разом сканували: «Ми за мир!» і в цей час випускали до неба голубів, символів миру. Потім, підіймаючи прапор нашої держави над головами, з гордістю промовляли: «Україна єдина!».

IMG_3673  IMG_3674  IMG_3679  Копия 100_5786

ПАМЯТКА для учнів “КАНІКУЛИ”

  Феєрверки та петарди   

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress