Загальноосвітня підготовка

 

Загальноосвітня підготовка є невід’ємною складовою в групах, де учні поряд із робітничою професією здобувають повну загальну середню освіту.

Одне з головних завдань, яке має розв’язувати сучасний професійно-технічний навчальний заклад – навчити кожного учня самостійно поповнювати свої знання, застосовувати їх на практиці. Для цього потрібно виробити в учнів загальні вміння – мислити самостійно, організовувати, виконувати і контролювати свою роботу, доводити розпочату справу до кінця.

Володіючи вмінням визначати мету, планувати роботу, творчо її виконувати, працювати з науковою літературою, відбирати потрібну інформацію з різних джерел, засвоюючи раціональні прийоми розумової діяльності, учні мають змогу усвідомлено керувати своєю навчальною працею. При цьому створюються сприятливі умови для формування в них позитивного ставлення до праці, вироблення стійких мотивів навчальної діяльності.

Педагоги ліцею займаються творчим пошуком, працюють над собою, пропустивши позитивний досвід через свою особистість. Викладачі  вміло володіють такими формами і методами навчання, які дають найкращий результат засвоєння знань, вмінь і навичок учнів.

На чільному місці у викладачів є професійна спрямованість викладання у групах, які навчаються за різними професіями – це використання комплектів задач, лабораторних робіт, професійної лексики, які відображають специфіку професії.

Все більше в своїй практиці викладачі опановують інтерактивні форми і методи навчання з обов’язковим використанням ІКТ,  які допомагають сформувати в особистості вміння, навички самостійно вивчати певні явища, процеси, користуючись інформацією, порівнювати, співставляти, узагальнювати їх та застосовувати у практичній діяльності та повсякденному житті.

Корнута Л.Г. – викладач української мови та літератури

Юлсукова М.В. – викладач іноземної мови

Саввіна Н.В. – викладач зарубіжної літератури

Дементєєва Є.А. – викладач історії

Педченко Г.Г. – викладач математики та фізики

Новікова А.П. – викладач хімії та біології

Малюжонок В.А. – викладач інформатики

Кунець О.В. – викладач фізичної культури та Захисту Вітчизни

Зуй В.О. – викладач художньої культури

    До дня української писемності учні та педагоги Архангельського професійного аграрного ліцею приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 

 

 

 

 

 

 

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress