Колектив

Собчук Олег Степанович – директор Архангельського професійного аграрного ліцею.
Ткаченко Олег Анатолійович –  З 1999р – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар, тракторист, водій». З 2019 р.- заступник директора з НВР.

 Изображение 031

Саввіна Наталя Вікторівна – з 1987р працює в Архангельському ліцеї викладачем світової літератури.З 1996 р – заступник директора з навчальної роботи.

З 2007 р – заступник директора з навчально-виховної роботи.

З 2008 р – практичний психолог, викладач зарубіжної літератури І категорії.

Має вишуканий індивідуальний стиль роботи, дбає про професійний  успіх усього колективу й самореалізацію педагогів та учнів  як самодостатніх особистостей. Проводить психологічно-педагогічну діагностику  та надає допомогу учням, викладачам, батькам у вирішенні питань з навчання та виховання. Багато уваги приділяє комплексно-методичному забезпеченню предмета «Світова література». Працює  над впровадженням ІКТ в навчальний процес.

 DSC_0034 Балакан Юлія Василівна – з 2006 р працює соціальним педагогом в Архангельському ліцеї. Проводить соціально-педагогічну  роботу щодо спілкування учнів, пріоритетів соціального захисту дітей. Сприяє участі вихованців у художній творчості, суспільно-корисній діяльності, дбає про професійне самовизначення та соціальну адаптацію молоді.
 Копия Изображение 0493 Новікова Алла Петрівна З 2011 р – методист,  викладач біології вищої категорії.Впроваджує в навчальний процес новітні досягнення педагогічної та біологічної наук, дбає про глибоке розуміння учнями основ предмету, застосування на практиці здобутих знань.
 DSC_0058 Малюжонок Андрій Іванович – з 2005 р працює старшим майстром Архангельського професійного аграрного ліцею.Постійно цікавиться досягненнями передового педагогічного досвіду. Надає допомогу майстрам виробничого навчання у плануванні та проведенні уроків виробничого навчання. Використовує сучасні форми роботи.
 IMG_0181 Прут Надія МиколаївнаЗ 1981 р – технічкаЗ 1983 р – комендант

З 1989 р – завідувач гуртожитку

З 1996 р – помічник директора з АГЧ

З 2012 р – завідувач господарством.

Дбає про додержання чистоти у приміщеннях та на прилеглій території. Керує роботами по проведенню ремонтів, толоки. Вносить суттєві пропозиції щодо покращення санітарно-гігієнічних умов роботи та навчання. Забезпечує збереження господарського інвентарю, його відновлення та поповнення.

 Маєвська Наталя Анатоліївна – з 1986 р бухгалтер бюджету. З 2004 р  бухгалтерЗ 2010р – головний бухгалтер

Бере участь у проведенні аналізу виробничої і господарсько-фінансової діяльності, розробленні заходів, які спрямовані на додержання їх норм (стандартів). Раціонально та ефективно організовує працю підлеглих на робочих місцях, вимагає дотримання та чіткого виконання вимог нормативних документів.

 SAM_0428 Кикоть Іван ВакуловичЗ 1979 р – викладач фізвиховання.З 1986 р – керівник фізвиховання.

Приділяє значну увагу вивченню законодавчих актів щодо безпеки життєдіяльності учнів на уроках фізичного виховання та під час проведення спортивних змагань. Добрий організатор і керівник спортивних позакласних заходів.

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress