Майстри виробничого навчання

Мойсеєв Олексій Леонідович – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар, тракторист, водій».
Копия Изображение 062 Маєвський Сергій Анатолійович – майстер виробничого навчання.
 IMG_5314 Комков Анатолій СергійовичЗ 2005 р – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар, тракторист, водій». На достатньому рівні володіє професійними знаннями і уміннями. Домагається від учнів розвитку фахових здібностей згідно з кваліфікаційними вимогами.
 DSC_0072 Малюжонок Ірина АндріївнаЗ 2009 р – майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Пекар»Свої знання і вміння та навички передає своїм учням, обравши проблему  метод проектів як «Засіб активізації особистісного  творчого пошуку учнів на уроках виробничого навчання».
DSC_0063 Санько Валентина ВасилівнаЗ 2005 р – працює майстром виробничого навчання з професії «Кухар. Пекар»Майстер цікавиться і вивчає не лише новини педагогічних, а й виробничих технологій і впроваджує їх у навчально-виробничий процес. Приймає участь у роботі семінарів, творчих майстерень, конференцій.
 
 DSC_0067 Скляр Світлана ЮріївнаЗ 1993 р – майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Пекар»Майстер працює над методичним забезпеченням уроків. У роботі впроваджує нові форми навчання, нові педагогічні і виробничі технології. Бере участь в роботі обласних семінарів, обласних конкурсів профмайстерності. Переможець обласного конкурсу профмайстерності майстрів в/н (ІІ місце).
 SAM_0271 Собчук Володимир СтепановичЗ 1996 р – майстер – інструктор по водінню автомобіляЗ 2008 р – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар, тракторист, водій»Цікавиться і вивчає новітні педагогічні та виробничі  технології, впроваджує їх у навчально-виробничий процес. Під час виробничого навчання створює умови для творчої реалізації можливостей кожного учня, розвиває їх уміння, знання, навички.
 DSC_1034 Ткаченко Зоріна ОлександрівнаЗ 1994 р – майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Пекар»Вміє створити ділову обстановку, яка сприяє розвитку творчої ініціативи учнів. Ініціативно вирішує завдання комплексного методичного забезпечення навчально-виробничого процесу, бере активну участь у проведенні конкурсів фахової майстерності серед учнів кухарської справи. Постійно дбає про підвищення свого професійного рівня.

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress