Наші досягнення

НАША ГОРДІСТЬ – НАШІ УЧНІ

САМОВИЗНАЧЕННЯ У ЖИТТІ

СЛЮСАР з ремонту с/г машин та устаткування,

ТРАКТОРИСТ сільськогосподарського виробництва категорій «А», «В», «С»,

ВОДІЙ автотранспортних засобів категорії «С»

Олександр:

– Я – майбутній хлібороб, навчаюсь в Архангельському  професійному аграрному ліцеї за спеціальністю «Слюсар з ремонту та обслуговування с/г техніки,тракторист сільськогосподарського виробництва категорій «А», «В», «С», водій автотранспортних засобів категорії «С»».  Ця інтегрована професія дає мені багато життєвих можливостей: маючи диплом кваліфікованого робітника з трьох значущих на сьогодні спеціальностей, в мене розширюються можливості працевлаштування. Минулорічну практику  проходив у  ТОВ “Шестірня”, показав свої навики та вміння, був відмічений керівником агрофірми і запрошений після закінчення навчального закладу на роботу. Обов’язково скористаюся такою нагодою!

Педь Олег:

– Навчаючись в Архангельському  професійному аграрному ліцеї, я здобуваю професійну освіту і одночасно повну загальну середню освіту. Отримую знання з задоволенням, бо вчать нас досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання. Наш ліцей має добру матеріальну базу. Створені умови і для навчання і для відпочинку. Є у нас гуртожиток, їдальня, навчальне господарство, один з найбільших спортивних залів. Особисто я вже маю досвід участі в обласних спортивних змаганнях. А ще, навчаючись в ліцеї у мене з’явилася нагода проявити свої таланти. З задоволенням приймаю участь в усіх позаурочних заходах і маю вже перші свої невеличкі перемоги. Мене нагороджено грамотами ліцею та Херсонського будинку художньої творчості за участь у обласному огляді художньої самодіяльності.
В ліцеї також є два кабінети, укомплектовані сучасною комп’ютерною технікою. До речі, у вечірню зміну я пройшов курси  і отримав професію «Оператор комп’ютерного набору».
Після закінчення ліцею маю мрію продовжити навчання в Херсонському аграрному університеті.  Маю надію, що моя активна життєва позиція та мої знання і вміння будуть потрібні моїй країні.

КУХАР, ПЕКАР

Оксана:

– Kулінарія – джерело вічного натхнення. Тут відбуваються справжні відкриття і чудеса, а їх творці – кухарі. Скільки задоволення додають пишні пироги, ароматні українські борщі, галушки, вареники в сметані – оті самі, які стрибали гоголівському Пацюку прямо в рот. Насичені спеціями грузинське харчо і підсмажені на тліючих вуглинах захоплюючі вірменські шашлики, узбецький плов і татарські біляші – все це і складає основу кулінарії. Навчання основам кулінарної майстерності завжди являлось обов’язковою частиною сімейного виховання дітей у різних народів. У нас на Україні кажуть: «Навчилась борщ варити, стала нареченою».  Немало відомих людей займались кулінарією. Леонардо да Вінчі був не лише живописцем, скульптором, вченим, архітектором, а й прекрасним кухарем. Художник Тропінін в юності був учнем кухаря. А Мараца писав: «Як живопис і музика, так і кухня – мистецтво. Живопис задаровує очі, музика – слух, а кулінарія – смак». Саме кулінарної майстерності я навчаюсь у Архангельському професійному аграрному ліцеї.

Оксана:

– «Хліб – усьому голова», «Хліб та вода – козацька  їда» – справедливо стверджує народна мудрість, оскільки хліб завжди  належав  до найпопулярніших атрибутів українського харчування та  відігравав велику роль у сімейних обрядах, календарних звичаях.
Професія пекаря така ж важлива і священна, як професія лікаря або вчителя. Хліб – символ гостинності і доброти. У моєму краї з давніх часів зустрічають господарі жаданих гостей хлібом та сіллю на вишитих рушниках. Хочу не просто випікати хлібні вироби, а творити з тіста смачне, красиве, приголомшуюче диво. Професія пекаря для мене подібна до скульптора, митця, живописця, а краща тим – що їхніми витворами можна лише милуватися, а нашими милуватися і насолоджуватися, смакуючи їх.  Відкривати для себе таємниці пекарської справи, вдосконалювати професійну майстерність допомагають нам, учням, уроки виробничого навчання,  конкурси профмайстерності, предметні тижні, виставки виробів. Хочеться приємно дивувати своїми витворами, тому з особливою ретельністю вчуся замішувати тісто та виробляти хліб, святкові пироги, піци, пиріжки з різною смачною начинкою, калачі, паски та кекси, булочки, бублики, ватрушки та вергуни, пряники та рулети і багато іншого. Навчитися працювати з сучасним пекарським обладнанням, сягнути таємниць хлібопечення допомагають заняття в умовах виробництва. Там, на виробництві, майбутні пекарі під керівництвом майстрів виробничого навчання та наставників з виробництва набувають практичних навичок у веденні всіх операцій технологічного процесу хлібопечення.

КОНТОРСЬКИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ)

Жила Тетяна:

– Про роботу конторського службовця (бухгалтера) розповідають таке: «У чистому вигляді професії бухгалтера немає. На великих підприємствах бухгалтери працюють за напрямками: каса, основні засоби, валютні операції, розрахунок зарплати, склад. За ведення всієї бухгалтерії відповідає головний бухгалтер. У невеликій фірмі один бухгалтер може відповідати за все. Кваліфікований бухгалтер розбирається у всіх питаннях обліку та податкової політики. Це безцінний працівник і сама шанована людина на підприємстві. Однак і відповідальність висока: він відповідає за будь-яку помилку в розрахунках. Робота бухгалтерії суворо контролюється з одного боку роботодавцем, з іншого указами та постановами Мінфіну і Міністерством з податків і зборів, які, на жаль, часто суперечать один одному. Тому потрібно розбиратися в перипетіях законодавства та вміти спілкуватися з держорганами, наприклад, податковою службою. Потрібно тримати в голові всю фінансову картину підприємства, щоб знати, як будь-яка угода позначиться на балансі, звітності та премії генерального директора». Мені все таке до вподоби, я не помилилася з вибором професії.

Ярещенко Владислав:

– Я людина практична, тому відразу провів усі розрахунки і визначив плюси  і мінуси професії. До позитиву відніс затребуваність на ринку праці, переважно нормований робочий день, можна мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтерії дрібним підприємцям і в перспективі, маючи досвід роботи, можна стати самому керівником організації або ж відкрити власну справу.  Але ж не кожному під силу вивчати часті зміни в законодавстві, застосовувати практично суперечності законодавства (наприклад, податкового та бухгалтерського), часте спілкування з представниками держорганів, особливо з податковою інспекцією. Так як діяльність бухгалтера жорстко регламентована, вона не залишає простору для творчості, помилки бухгалтера призводять до санкцій, штрафів і т.п. Плюси і мінуси – в балансі. Варто ризикнути. І я це зробив, тепер навчаюсь на ІІ курсі Архангельського професійного аграрного ліцею.

Щеглюк Марія:

– Люди цієї професії мають володіти такими особистими якостями: бути, перш за все, відповідальними і організованими, тому що несвоєчасна здача звіту або втрата якого-небудь документа може дорого обійтися компанії. Крім того, вона повинна любити цифри,   ними їй доведеться оперувати  щодня. Також необхідні висока концентрація уваги, скрупульозність і посидючість. Непогано мати гарну пам’ять і, найголовніше, треба вміти мовчати (так як нерідко бухгалтеру доводиться зберігати комерційну таємницю).

               

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress