Конкурси

В березні 2019р. в м. Херсоні в ліцеї № 15 відбувся обласний конкурс з професії «Кухар, пекар». Честь нашого навчального захищала учениця групи № 15 Чух Світлана. Змагання було проведено в слідуючому порядку: 1 день – теоретичний, представлення «Візитної картки» та розгадування тестових завдань. 2 день – практичний – приготування куриного фаршировано філе з складним гарніром, а на десерт – смажені яблука в тісті.

Наша Світлана із десяти учасників зайняла 5 місце і це велика перемога. Молодець, Світланка! Від всього колективу хочеться подякувати їй за перемогу і побажати успіхів у навчанні та особистому житті, а ще велика подяка творчій групі, яка готувала ученицю до конкурсу це – викладачу з предмету кухарської справи Кунець Ю.Є. та майстрам виробничого навчання Ткаченко З.О., Скляр С.Ю., Малюжонок І.А., Санько В.В. і побажати, щоб їх творчий потенціал був завжди на високому професійному рівні, а в  родинах, щоб була злагода та добробут.

       2-3 березня 2019 року на базі Каховського професійного аграрного ліцею відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії “Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1).

      У конкурсі взяли  участь представники Архангельського, Каховського, Іванівського, Чаплинського професійних аграрних ліцеїв, ДНЗ “Бериславський професійний аграрний ліцей”, Олешківського професійного ліцею, ДНЗ “Білозірське ПТУ №6”, ПТУ №22 смт. Велика Лепетиха, ПТУ №26 с. Гаврилівка.

      Вітаємо учня 31 групи Бережного Михайла з ІІІ призовим  місцем в кокурсі.

 

Учениця Архангельського ПАЛ – призер

обласного конкурсу фахової майстерності 

         З метою виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти, підвищення рівня професійної підготовки та майстерності, сприяння розвитку творчої активності учнів на базі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище»   05-06 березня 2014 року проведено ІІ (обласний) етап  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кухар», який організовував оргкомітет у складі: Ткаченко С.П. – директор Навчально – методичного центру професійно технічної освіти у Херсонській області, голова оргкомітету та адміністрація вищезазначеного навчального закладу. У конкурсі взяли участь представники десяти ПТНЗ області, включаючи представницю Архангельського професійного аграрного ліцею Отченашенко Вікторію.

         Конкурсна програма передбачала презентацію рекламного ролика «Я і мій навчальний заклад», виконання тестових завдань з предметів професійно-технічної підготовки та приготування котлети «Марічка» зі складним гарніром, салату зі свіжих овочів та курячого філе.

         Учениця 25 групи Отченашенко Вікторія впоралася із завданням конкурсу та показала достатній рівень знань з професійно-технічної підготовки та належний фаховий рівень виконання практичних завдань, продемонструвала майстерність приготування страв та мистецтво їх оформлення і подачі з дотриманням вимог охорони праці та виробничої культури.

         За проведенням конкурсу пильно спостерігали члени журі, у склад якого включені провідні спеціалісти в галузі громадського харчування: Остапенко О.І. – інженер – технолог ТК «Фрегат», Бортник О.Ю. – завідуюча виробництвом кулінарії ТОВ «ЕКО», Михальцова В.В. – старший кухар ресторану «Ностальжі», Гузь О.Б. – шеф – кухар ресторану «Мигдаль», Холявко Т.М. та Кір’язова В.Л. – методисти Навчально – методичного центру професійно технічної освіти у Херсонській області. Меренков В.Ю., начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів науки та професійно-технічних навчальних закладів управління освіти і науки, як голова комісії, від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації Яценка А.А. нагородив  Отченашенко Вікторію дипломом ІІІ ступеня, яка посіла гідне ІІІ місце, пропустивши вперед представників двох Херсонських училищ.

_DSC2542IMG_9225 IMG_9239IMG_9263

Конкурс профмайстерності “Кухар, пекар”

IMG_2217  IMG_2234

IMG_2188  IMG_2213

КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

16 та 17 квітня 2013 року на базі Чаплинського ПАЛ відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва», учасниками якого стали учні десяти навчальних закладів Херсонської області.

Честь Архангельського професійного аграрного ліцею захищав переможець ліцейського конкурсу профмайстерності учень 31 групи Андрій Трюхан.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів. У першому турі претенденти на перемогу мусили якнайкраще відповісти на тестові завдання, а їх було 60, аби журі (а до його складу ввійшли методисти НМЦ ПТО в області, начальник управління агропромислового розвитку Чаплинської райдержадміністрації та керівники фермерських господарств  ) мало змогу комплексно перевірити професійно-теоретичні знання з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці».

Практична частина передбачала регулювання плуга на задану глибину оранки, управління трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15га. Тут насамперед оцінювалося, якість виконання  роботи,  управління трактором, дотримання правил безпеки праці тощо.

  102_3385  102_3422  102_3416  Изображение 057

Як зауважив під час підбиття підсумків конкурсу голова журі, завідувач сектору професійно-технічних навчальних закладів, науки та координації роботи вищих навчальних закладів управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Шкарупа, не всі  учасники продемонстрували  високий рівень практичної підготовки,  їх теоретичні знання також слід «підтягнути» на вищий рівень.
За рішенням журі Трюхан Андрій посів друге місце.

  

МОВНО – ЛІТЕРАТУРНІ КОНКУРСИ

Міжнародний мовно – літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

Переможець І етапу ІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка 2012 року Анастасія Анфарович  стала учасницею ІІ туру і посіла ІІ місце.

конкурс Яцика символМіжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Відповідно до листа Ліги українських меценатів від 06.10.2014р. № 23
«Про проведення XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 20 листопада 2014 року на базі ДПТНЗ « Новокаховського вищого професійного училища» проводився ІІ етап Міжнародного конкурсу. Завдання для проведення конкурсу розроблені Академією неперервної освіти і мали творчий характер. Максимальна кількість балів, яку могли набрати учасники за виконання завдань 39 балів. В конкурсі взяла участь учениця ІІІ курсу ліцею Пацюк Руслана, яка набрала 18 балів, показавши середній рівень навчальних досягнень з української мови та посіла ІІІ місце серед учнів ІІІ курсу.

        28 листопада 2013 року   учень 31 групи Рябуха Олександр разом з учнями  професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини виборював  першість в ІІ етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, який пройшов на базі  ДНЗ «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка».

У Конкурсі взяли участь 24 учні із 18 ПТНЗ, які показали відповідний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й знання мовних тонкощів, продемонстрували творчий підхід до розв’язання мовних проблем.

Рябуха Олександр посів ІІ місце серед учнів 11-х класів.

*****************************************************************************************

Переможець І етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика 2012 року Глушок Тетяна стала учасницею ІІ туру і посіла VІ місце.

Конкурс професійної майстерності серед майстрів в/н ПТНЗ

з професії «Кухар». 

 

Згідно плану роботи НМЦ ПТО проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Кухар». 

На І-му етапі конкурсу кожен учасник повинен показати свої знання, здібності та вміння на відкритому уроці. Так, майстер в/н Скляр Світлана Юріївна презентувала свій урок по темі «Приготування солодких страв». Вона разом з учнями у навчальній лабораторії  готувала фарширований чорнослив, бабку з яблук та фаршировані сиром яблука. Завдяки багатому досвіду, творчому підходу до справи, любові до дітей Світлана Юріївна змогла вірно організувати роботу учнів, навчити тонкощам приготування таких нібито усім знайомим з дитинства солодощам.

Конкурсна програма ІІ регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності включав два тури.

У ресторані «NOSTALGIE» (м. Херсон) пройшов 1-й практичний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних начальних закладів з професії «Кухар».  У ньому змагалися 10 майстрів, які вчать премудростям цього ремесла в різних ПТНЗ області.

Завдання цього етапу поширило обізнаність учасників у італійській кухні. Готувати треба було італійську страву – пасту «Тольятелле» та десерт «Панна – Котта». Завдяки підтримці голови методоб’єднання Кунець Юлії Євгенівни, майстрів в/н з професії «Кухар» Архангельського ПАЛ та професійним здібностям, педагогічній відповідальності майстра в/н Скляр С.Ю. конкурсанткою пишалися колеги, учні, батьки та односельці.

За підсумками туру третє місце розділили Світлана Скляр (Архангельський професійний аграрний ліцей) та Павло Єровенко (Херсонський професійно-морський ліцей). Оскільки різниця в балах у лідера та призерів не така вже велика, учасники повинні були проаналізувати свої виступи, аби краще себе проявити у наступному поєдинку, який відбувся восени.

На цьому етапі конкурсу згідно із його завданнями було представлено рекламний ролик «Мій навчальний заклад», а також майстром в/н Світланою Юріївною проявлено найкращі здібності, творчість та фантазію, наполегливість та завзятість у підході до виконання практичної частини програми змагань. Страви, що приготувала Скляр С.Ю., – медальйони із свинини з рисовим гарніром та салат «Морський коктейль» – вразили незалежних членів журі своєю вишуканістю у оформленні, смаковим  якостями та відповідністю до технології приготування.

Тож за підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Кухар» Скляр Світлана Юріївна посіла ІІ місце.

NOSTALGIE_1    aaec535039e9404d429503af40155e47

IMG_3195    IMG_3213

Всеукраїнські учнівські  конкурси

Шановні викладачі! Участь у Конкурсах дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує прагнення до нових знань.
Всі учасники конкурсу одержать сертифікати та сувеніри, а переможці – призи.

Природничий конкурс “КОЛОСОК” (І курс)

http://www.kolosok.lviv.ua/

  Міжнародний математичний конкурс “КЕНГУРУ” (І-ІІ курс)
http://www.kangaroo.com.ua/index.php

Всеукраїнський фізичний конкурс конкурс “ЛЕВЕНЯ” (І-ІІ курс)
http://www.levenia.com.ua/

  Всеукраїнський історичний конкурс “ЛЕЛЕКА” (І-ІІ курс)

http://gromad-osvita.org.ua

  Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності “БОБЕР” (І-ІІ курс)
http://bober.net.ua/

 Всеукраїнський конкурс з англійської мови  “ГРИНВІЧ” (І-ІІ курс)
http://uclever.com/

 Всеукраїнський конкурс з українознавства “ПАТРІОТ” ( І-ІІ курс)
http://uclever.com/

  Всеукраїнська українознавча гра з  “СОНЯШНИК” (І-ІІ курс)
http://gra-sonyashnyk.com.ua/

Всеукраїнський конкурс з українознавства для учителів-україністів “СОНЯШНИК-вчитель” 
http://gra-sonyashnyk.com.ua/

  Всеукраїнська природнича гра   “ГЕЛІАНТУС-природознавство для дорослих”(І-ІІ курс) 
http://helianthus.com.ua/

 11) Всеукраїнська  гра з англійської мови  “ПАЗЛИ”(І-ІІ курс) 
http://puzzle-game.com.ua/

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress