Свята, відпочинок

     З 05.10 по 09.10. 2020 н.р. в Архангельському ПАЛ проходив тиждень зустрічі з першокурсниками.

День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників ліцеї – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом. Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. 

     Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний день – 8 березня.     

Чоловічий колектив нашого ліцею привітав всіх жінок зі святом.

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну…

І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну.

Це чудо – в усмішках чарівних,

У морі квітів навкруги.

Ми Вас вітаємо царівни,

Найкращі, милі, дорогі.

      В Архангельському професійному аграрному ліцеї  відбувся концерт присвячений Новому року.

    Піднесений настрій ще напередодні свята створювала святково прикрашена зала та новорічна ялинка. Ведучі та учасники святкової програми зробили усе можливе, щоб подарувати веселий новорічний настрій глядачам, а Дід Мороз і Снігуронька вітали всіх присутніх зі святом та бажали всім щастя, успіхів, радості, добра та миру у новому році.

   

Працівники та учні Архангельського професійного аграрного ліцею взяли участь в святкуванні Дня села.

 

    14 листопада 2019 року в день студента був проведений вечір відпочинку, під час якого учні продемонстрували свої таланти.

 

 

 

   В жовтні місяці два тижні поспіль в ліцеї проходив конкурс-огляд художньої самодіяльності “ліцей має таланти”. Перший тиждень змагалися своїми талантами групи № 21, 25, 31,35.

   На слідуючий тиждень учні груп №11, 15, 16, 26 звітували своєю творчістю.

   Журі у складі заступника директора з НВР Ткаченко О. А., методиста ліцею Новікова А.П., музичного керівника Чиж С.А. вирішили нагородити учасників слідуючим чином. Грамотою  нагородили колективи груп №25, 15, 16, 26. Індивідуальними подяками за кращі номери:

15  група – Калугер Анастасію;

15 група – Скору Ларису;

11 група – Бугайова Євгена;

21 група – Грицака Євгена;

31 група – Жука Миколу.

   

27 жовтня 1884р був заснований Архангельський професійний аграрний ліцей. В честь 135 річчя нашого закладу була запрошена Ратушна Антоніна Юхимівна, яка за допомогою презентації та відеоматеріалів розповіла учням цікаві факти  про наш ліцей.

 

У жовтні місяці в Архангельському професійно аграрному ліцеї був проведений конкурс “Учень року”. З кожної групи брали участь по одному учаснику. По закінченні конкурсу учасників було нагороджено грамотами кожного в своїй номінації.

1 група – Заікіна Анастасія “Кращий активіст року”

11 група – Карпенко Владислав “Завдалий старт в землеробстві”

21 група – Годунко Олексій “Професіонал року”

31 група – Осьмаков Григорій “Спортивна надія”

15 група – Калугер Анастасія “Інтелектуал+творчість”

16 група – Добріна Анна “Творча особистість”

35 група – Явтушенко Тетяна “Талант+дружба”

26 група – Поляков Олексій “За  волю  до перемоги”

25 група – Чух Світлана “Професіонал року”

 

  

 

Серця, наповненні любов’ю.

Не сумуйте, дорогенькі, не плачте,

За всім тим, що пішло в небуття.

Сині весни пройшли, промайнули,

Немов, коні промчали літа.

Не помітили їх, не збагнули,

Як настала пора золота.

Цими словами розпочалося свято для людей поважного віку – пенсіонерів Архангельського професійного аграрного ліцею у п’ятницю, 4 жовтня.

У вересні учні разом з класними керівниками відвідали кожного «свого» пенсіонера і надали потрібну допомогу. А 1 жовтня рознесли привітання з Днем людей поважного віку і запрошення на свято у п’ятницю на 1300 годину.

Частина пенсіонерів не змогла прийти через поганий стан здоров’я, а хто прийшов, той не пошкодував.

Собчук Олег Степанович та його заступник Ткаченко Олег Анатолійович вклали і свою частку у забезпечення та проведення свята і були, як добрі господарі, разом з нами протягом усього дійства. Теплота, увага і готовність допомогти кожному ветерану ліцею прозвучали у його виступі.

Організаційну частину концертної програми взяла на себе заступник директора з виховної роботи Балакан Ю.В.. На ранковій лінійці вона з учнями провела свято для педпрацівників, про яке ті потім говорили із захопленням, бо було багато нового і оригінального. З таким же творчим підходом і натхненням готувала свято і для нас. Ми їй дуже вдячні.

Перед початком святкової частини гості із задоволенням переглянули комп’ютерну презентацію фотографій з історії навчального закладу. Гості побачили старі, уже зниклі корпуси, впізнавали себе, молодих, і своїх співробітників на уроках, святах, суботниках. Із цікавістю переглянули кадри з життя сучасного ліцею. Дуже вдячні вчителям Малюжонку В.А. і Дементєєвій Є.А. за підготовку цієї чудової презентації.

Концертну програму вели викладачі АПАЛ з першокурсницею Калугер Анастасією, яка зачаровувала присутніх своєю щирістю, артистичністю, розумом та красою.

Музичний керівник Чиж С.А., як і завжди, підготувала хороший репертуар пісень про вчителів, Україну. Щиро вдячні їй та учням Очеретнюк В., Калугер А., Петруші С., Ревенко Н., Денісенку В., Акопяну Р., які дарували нам пісню за піснею. Додала настрою і гумореска у формі діалогу між вчителькою та ученицею. Музичний супровід програми забезпечили викладач Шаповал В.С. та учень Грицак Євген. Концерт усім сподобався.

Не забули згадати і тих співробітників, які вже відійшли у вічність, а тих, хто помер недавно, згадали поіменно. Це директори ліцею Скляр О.В. та Гришков А.І., викладачі Павленко Г.Г., Кривенок М.А., Літвінов В.А., майстри в/н Дармостук А.П., Міщенко В.А., комендант гуртожитку Федоренко К.І., кухарі Оніщенко Н.Ю. та Кавун І.М. їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

За смачний і гарно оформлений зал, вдячні  майстрам в/н Ткаченко З.О., Скляр С.Ю., Санько В.В., Малюжонок І.А. долучилася до них і кухар їдальні Мелетенко Т.М.

Сердечна подяка директору ліцею Собчуку О.С., його заступнику Ткаченку О.А., Балакан Ю.В., всім організаторам і учасникам цього чудового свята, всьому педагогічному, трудовому і учнівському колективу за подаровані нам години радості, за їхні добрі люблячі серця, працьовиті руки. Навіть у Біблії написано, що найважливішою є любов, а без любові все інше ніщо.

Бажаємо всім вам, наші дорогі, незгасаючої любові у ваші серця, у ваші сім’ї і ваше життя, міцного здоров’я, довголіття, наснаги, великих досягнень у роботі і навчанні, благополуччя, миру, злагоди.

Хай завжди радість буде у хаті,

Що веде за собою друзів багато:

Щастя, веселість, добрую долю,

Для серця втіху, добра доволі,

Достатку в домі, в душі – спокою.

Хай повниться ваше життя добротою.

День вчителя в Україні вважають одним із найулюбленіших професійних свят, які відзначають не тільки діти, а й ті, хто виріс і працює в іншій сфері.

 

    

 
    Вечір зустрічі з першокурсниками.
 
  В цей день – 2 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають учням успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Міжнародний жіночий день – 8 Березня.

      Багато жінок в Україні та світі щороку святкують 8 березня, і ще більше людей щорічно задаються питанням, хто придумав Міжнародний жіночий день 8 березня і яка історія свята.

Яка жінка не чекає приходу весни? З самого першого весняного дня у жінок різко піднімається настрій – а все тому, що їх переповнює радісне передчуття кращого свята в світі – дня 8 Березня! Бо саме в цей день ми можемо відчути себе справжніми жінками: потрібними, обожненими, ніжними, тендітними створіннями… Тож і в нашому ліцеї, де проацює або  навчається гарна половина світу, також відбувається святкування Міжнародного жіночого дня.

IMG_5647  IMG_5649  IMG_5661  IMG_5663

IMG_5669        IMG_5670

IMG_5679  IMG_5684  IMG_5687  IMG_5698  IMG_5716  IMG_5739

Новий рік віншує радість людям на мир, злагоду й добро.

Новорічний карнавал «Збираймося скоренько, Новий рік близенько» відбувся в ліцеї 25 грудня 2014 року. Директор ліцею Скляр О.В. привітав всіх з Новим роком та нагородив учнів – активістів грамотами та подяками батькам за активну участь у житті ліцею, гарну поведінку та за досягнення у навчанні. В підготовці новорічного свята взяли участь 25 учнів, вони разом з вихователями гуртожитку Коломоєць І.О. та Шелест Н.О. організували та провели  веселе дійство за участю Діда Мороза та Снігуроньки. Завітала на свято і Вєрка Сердючка. А ще було багато танців, пісень, сценок та інших гумористичних новорічних пригод.

IMG_5518IMG_5522  IMG_5534IMG_5535  IMG_5541IMG_5551  IMG_5552IMG_5553  IMG_5563IMG_5565  IMG_5566  IMG_5572

Знову День СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!

Изображение

В День Святого Миколая відбулося вручення солодощів дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Цю традицію декілька років тому започаткував директор ПАТ «Придніпровське» – Світличний Микола Гнатович. Він вітає категорійних дітей не тільки з Новорічними святами, Микола Гнатович дуже часто виявляє турботу до цих дітей.

  IMG_5482      IMG_5497

Вечір знайомства з першокурсниками

IMG_4018  IMG_4033 IMG_4099  IMG_4101  IMG_4161  IMG_4176  IMG_4202  IMG_4214

До Дня Вчителя

IMG_3712  IMG_3715

  IMG_3730  IMG_3733  IMG_3734  IMG_3742  IMG_3744    IMG_3753  IMG_3763  IMG_3765  IMG_3766  IMG_3767

Талантами славиться наш ліцейський рід

20141028_144516   IMG_4656  IMG_4429   IMG_4651    IMG_4435  IMG_4468      IMG_4684  IMG_4492  IMG_4671

Жіноче свято...

Воно приходить навесні із першими теплими днями.  Мама… Це слово, яке із радістю вимовляє кожна дитина, бо змалечку супроводжує нас у житті матусина ласка і турбота.
Нехай всі турботи, труднощі, нещастя покинуть вашу оселю. Хай завжди світить сонце у вашому домі, нехай ваші обличчя сяють від ласкавої посмішки.
Щастя вам, дорогі жінки, добра, краси, кохання, вічної молодості і весни.
Зі святом вас, дорогі жінки-матері!

 IMG_2477   IMG_2481

IMG_2474

Новорічний карнавал

IMG_1803    IMG_1789

IMG_1782    IMG_1759

IMG_1752     IMG_1708

Прийшов в гості святий Миколай

IMG_1660   IMG_1665

Звідки походить свято “ДЕНЬ СТУДЕНТА”??? 

У народі кажуть: “Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів”. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків – вчителів.

Піклування держави про студентів

З метою реалізації в районі державної молодіжної політики та з нагоди Міжнародного дня студентів, відповідно районної програми «Молодь Херсонщи­ни» на 2011-2015 роки, на ви­конання соціальної програми  «Діти – май­бутнє України» 15 листопада проведено зустріч районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору молоді та спорту, служби у справах дітей районної держав­ної адміністрації з керівництвом Архангельського професійного аграрного ліцею.

Під час зустрічі обговорено питання щодо сприяння соці­альному становленню та роз­витку молоді, про права мо­лоді з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківсь­кого піклування на отриман­ня соціального житла, одно­разової соціальної допомоги по досягненню повноліття та запобіганню негативним про­явам в молодіжному середо­вищі.

За круглим столом за чашкою чаю з солодощами відбулася відверта бесіда про проблеми молоді та шляхи їх вирішення. Завідувач сектору молоді та спорту Вікторія Коперко привітала присутніх з Міжнародним днем студента. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Березка та начальник служби у справах дітей Раїса Чередніченко проведели інди­відуальні бесіди з дітьми пільгових категорій. Студенти в свою чергу розповіли про робо­ту учнівського самоврядування та про заходи, які проводяться в ліцеї.

IMG_1301   IMG_1305

Проведення свята «Серце віддаю дітям» до Дня вчителя

IMG_1090       IMG_1103

IMG_1094       

Проведення «Вечора знайомств з першокурсниками»

P1010092  P1010057

P1010101  P1010056

Туристичний похід

102_3762  DSCN2604

IMG_0576    IMG_0627

IMG_0579   DSCN2570

DSCN2598  DSCN2566

День відкритих дверей

 Копия 100_1528

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress