Спорт

44931064Фізична культура – частина загальної культури суспільства, одна із сфер соціальної діяльності, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних здібностей людини. Відповідно до програми з розвитку фізичного виховання та вимог часу, ретельно ведеться робота щодо створення належних умов для фізичного та духовного розвитку, організації дозвілля учнів в ліцеї.

                     Відрадно зазначити, що заняття із фізичного виховання та спорту проводяться у одному з найбільших спортивних залів області. Фізична культура і спорт в ліцеї дають можливість охоплювати  на заняттях та у позаурочних виховних заходах  близько 100% відсотків учнів. Спортивний зал забезпечено волейбольним, футбольним спортивними майданчиками,  є  новий спортивний інвентар в необхідній  кількості (до речі, він постійно поновлюється). Працюють  спортивні секції: волейбол, футбол, настільний теніс, шахи, шашки, гирі, легка атлетика.

               Програми з фізичної культури характеризуються спрямованістю на реалізацію принципу варіативності, який передбачає планування навчального матеріалу відповідно до віково-статевих особливостей учнів, їхніх інтересів, матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.  Матеріал програм з фізичної культури спрямований на вирішення виховних, освітніх та оздоровчих завдань на уроках фізичної культури.

                        Згідно плану фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в ліцеї проведено спартакіаду з таких видів спорту:  волейбол, настільний теніс, гирі, футбол, багатоборство, крос, «Козацький гарт». У змаганнях взяли участь 230 учнів.

                      Учні ліцею беруть участь у змаганнях на першість Високопільського району з настільного тенісу, волейболу, міні футболу, багатоборства (допризовна молодь), а також у спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

                                           Графік роботи спортивних секцій

Назва секції

Понеді

лок

Вівто

рок

Середа

Четвер

П’ятни

ця

Субо

та

Неді

ля

ПІБ

тренера

Волейбол

 

18:30 –

      21:00

 

18:30 –

      21:00

 

 

10:00-

      12:00

Собчук О.С.

Настільний

теніс

19:00-

      21:00

 

 

 

 

10:00-

      12:00

 

Кикоть І.В.

Гирьовий спорт

 

 

18:30 –

      20:00

 

18:30 –

      20:00

 

 

Малюжонок А.І.

Изображение 045Изображение 046    Изображение 047 Изображение 048  Изображение 049  Изображение 050

В ліцеї завершилася осіння спартакіада з легкої атлетики. Переможцями в запеклій боротьбі стали учні третього курсу. В особистому заліку кращими були Карпенко Влад 31 гр. та Синьковський Валерій 26 гр. Переможці нагороджені кубком та грамотами.

В Архангельському ПАЛ проходить осіння спартакіада з легкої атлетики

Перше місце у районних змаганнях з волейболу 2021р

Футзальні змагання

Тренування з настільного тенісу

В Архангельському ПАЛ розпочалися спортивні змагання.

Наші перемоги.

         Учні Архангельського ПАЛ приймали участь в обласних військово-польових зібраннях.

      Учні Архангельського ПАЛ брали участь у змаганнях з настільного тенісу в м. Нова Каховка.

  1. Ковальський Антон – 21 гр.
  2. Лавриненко Микола – 31 гр.
  3. Старостін Олександр – 1гр.

       Змагання з волейболу

В Архангельському професійному аграрному ліцеї для учнів був  проведений «Козацький гарт-2019».

За словами організаторів, головна мета – відродження духовності та патріотизму, виховання молоді на кращих традиціях українського народу, розвиток спортивних якостей та сили духу.

Учні змагалися за звання кращих у конкурсі знавців історії українського козацтва, спортивних естафетах та інших випробуваннях.

За підсумками:  І місце зайняла -31 група, ІІ місце- 21 група, ІІІ – 11 група.

З 10 вересня 2019 р. розпочалася спартакіада.

Волейбол 2016

Районний волейбольний турнір

волейбол

12 березня 2016 року у смт. Високопіллі проводився традиційний турнір з волейболу серед команд району, в якому взяли участь представники смт. Високопілля, с. Нововознесенське, КЗ «Високопільська районна дитячо – юнацька спортивна школа» і збірна нашого навчального закладу у складі: Болоненко Сергій, Онищенко Дмитро, Скляр Євген, Казбирович Павло, Корнута Іван, Савенко Анатолій та граючий тренер Собчук Олег із своїм сином Сергієм.
Змагання проходили за коловою системою, кожній команді потрібно було зіграти по три гри.
У першій грі нововознесенівці переграли учнів із ДЮСШ з рахунком 2:0. Захоплююча і непередбачувана була друга гра між командами Архангельського ПАЛ та смт. Високопілля. У напруженій грі з рахунком 2:1 перемоги учні нашого ліцею. На одному диханні без перерви переграли 2:0 спочатку нововознесенівців, а потім і гімназистів. Юнаки з с. Нововознесенське в боротьбі за другу сходинку переграли з рахунком 2:1 спортсменів із. смт. Високопілля.
За результатами змагань, перемігши в усіх іграх, збірна Архангельського професійного аграрного ліцею виборола І місце та нагороджена Кубком, який вручила заступник голови Високопільської районної державної адміністрації Пурик Надія Іванівна. Високопільський селищний голова Застава Руслан Миколайович подарував команді волейбольний м’яч та нагородив кращого гравця турніру Болоненка Сергія грамотою.
Бажаємо нашим учням – спортсменам подальших перемог!

Волейбол 2015
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації від 19 серпня 2014 року №307 «Про проведення обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році», наказу Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 10 лютого 2014 року № 2 «Про проведення змагань з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році» 18 лютого 2015 року в Новокаховському спортивному комплексі «ГАРТ» відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед учнів професійно – технічних навчальних закладів, на які запрошувалися Новокаховський професійний електротехнічний ліцей, Каховський професійний ліцей сфери і послуг, Новокаховське ПТУ – 14, Новокаховське ВПУ – 16, Великолепетиське ПТУ – 22, Архангелький ПАЛ, Каховський ПАЛ, Гаврилівське ПТУ – 26, Бериславський ПАЛ і Чаплинський ПАЛ, на жаль, взяти участь в яких змогли представники шістьох навчальних закладів. Так як в минулому навчальному році І місце посіла команда юнаків Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, а ІІ – Архангелького ПАЛ, то було прийнято рішення розвезти ці дві команди в різні групи для подальшого жеребкування. В І групи потрапили: Новокаховський професійний електротехнічний ліцей, Великолепетиське ПТУ – 22 та Каховський ПАЛ, в ІІ групу (як виявилося по ходу змагань найспритнішу та найсильнішу) – Архангелький ПАЛ в (складі: Онищенко Дмитро, Болоненков Сергій, Биховець Олександр, Щербина Едуард, Лещенко Сергій, Шарко Євгеній), Новокаховське ПТУ – 14 та Новокаховське ВПУ – 16. В І групі учні Каховського ПАЛ переграли обох суперників почергово, після чого третя гра не мала вже інтересу до боротьби, а в ІІ групі інтрига зберігалася до останньої миті. Спочатку вихованці Новокаховського ВПУ – 16 здолали опір Новокаховське ПТУ – 14, потім волейболісти Новокаховського ПТУ – 14 поступилися Архангелькому ПАЛ, і в полуфіналі нашим спортсменам не вистачило сили духу та ігрової практики, а суперникам з Новокаховського ПТУ – 16 допомагали не тільки вболівальники, а й рідні стіни, тому й результат 0:2 не на нашу користь. В результаті Новокаховське ПТУ – 16 – перші, Каховський ПАЛ – другий. Ми, після минулорічного тріумфу, задовольнилися третьою сходинкою. Але ми завжди віримо і надіємося, що з кожним роком до нас на навчання завітають інші спортсмени, які намагатимуться навчитися та вдосконалити спортивну гру та вигравати обласні титули.

IMG_5746IMG_5749IMG_5754

  Волейбольна команда у 2013 році зайняла І місце в районному кубку серед чоловічих команд. Друге місце в традиційному турнірі з волейболу, присвяченому пам’яті лейтенанта Я.Л.Андреєва. (Тренер секції з волейболу   Собчук О.С.). Найкращі результати у змаганнях показали юні спортсмени Смаргун Тимофій (35група), Штепа Дмитро (1 група), Рудун Ростислав (11 група), Корецький Віталій (31 група), Карпенко Надія (15 група), Отченашенко Вікторія (15 група),  Калугер Олена (25 група).

Спартакіада 2014

Відповідно до законів «Про освіту»,  «Про фізичну культуру та спорт»,  на виконання цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації» та з метою подальшого покращення спортивної і фізичної культурно – оздоровчої роботи в ліцеї у вересні 2014 року була проведена спартакіада з шести видів спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, гирі,  шахи, легка атлетика.

Змагання пройшли організовано та на достатньому рівні.

В результаті місця розподілено згідно підсумкової таблиці спартакіади:

І  місце – група №31-  майстер в/н Ткаченко О.А.,  класний керівник Савосько А.М.

ІІ місце – група №25 –  майстер в/н Ткаченко З.О., класний керівник Зуй В.О.

ІІІ місце – група №16 – майстер в/н Малюжонок І.А., класний керівник Кунець Ю.Є.

ІV місце – група №21-  майстри  в/н Жуковський В.Ф., Комков А.С., класний керівник Скляр В.А.

V місце – група №1 майстер в/н Велики О.І., класний керівник Шаповал В.С.

Команди, які посіли призові місця нагороджені за І місце перехідним кубком та грамотою,  ІІ – ІІІ місце грамотою. Командам, які посіли інші місця, керівник  фізичного виховання Кикоть І.В. порадив покращити рівень  спортивної і фізкультурно – оздоровчої роботи.

Проведення «Декади здорового способу життя» (спартакіада)

IMG_1062   IMG_1065

Гарт по козацьки

SAM_0437     102_3219

102_3334     SAM_0362

SAM_0434       SAM_0432

102_3274             102_3243

102_3256         SAM_0389

Анонс

Бажаємо здоров’я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.
Хай сміхом й веселістю повниться хата,
Родина хай буде здорова й багата!
І мрій, і бажань, і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!
Хай учні шанують, повагу дарують,
Злагода й мир у житті хай панують!

Наш путівник

Онлайн тестування з ПДР

Архів новин

Рубрики

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Besucherzahler real russian women, who needs real men and real feelings
счетчик посещений
НА ВЕРХ
темы для wordpress